Condominium
- Price: $650,000.00
- Price sqft: $482.55 / sqft
- Previous Price: $665,000
- Last Price Change: 05/10/26
- Days On Market: 69
- Bedrooms: 2
- Baths: 2
- Garage / Parking Spaces: 1
- Bldg sqft: 1347
- Acreage: 0.00 acres
- Pool: No
- Community Pool: Yes
- Waterfront: Yes
- Wateraccess: Yes
- Waterfront Type: Beach Front,Gulf/Ocean
- Year Built: 1970