Single Family
- Price: $995,000.00
- Price sqft: $433.55 / sqft
- Previous Price: $1,150,000
- Last Price Change: 05/04/26
- Bedrooms: 3
- Baths: 2
- Garage / Parking Spaces: 2
- Bldg sqft: 2295
- Acreage: 0.15 acres
- Pool: No
- Waterfront: No
- Waterfront Type: None
- Year Built: 2007