Single Family
- Price: $865,000.00
- Price sqft: $374.46 / sqft
- Previous Price: $875,000
- Last Price Change: 05/07/26
- Bedrooms: 3
- Baths: 3
- Garage / Parking Spaces: 1
- Bldg sqft: 2310
- Acreage: 0.00 acres
- Pool: No
- Waterfront: Yes
- Wateraccess: Yes
- Year Built: 1981